Apie mus

Beamzy tikslas sukurti ilgaamžius, kokybiškus produktus Jūsų jaukiems namams, biurui ar kitai patalpai. Stengiames kiekvieną dieną plėsti savo produktų bazę, kad suteiktumeme platesnį prekių asortimentą jums.

Visi mūsų produktai pagaminti is aukščiausios rūšies beržo fanieros ir organinio stiklo naudojant CO2 lazerio technologijos pagalbą. Mūsų produktų gaminimo ir pristatymo laikas yra 3-5 darbo dienų. Jeigu turite ideją, bet neturite galimybės jos įgyvendinti, rašykite mums ir mes padėsime sukurti individualų ir unikalų užsakymą. Kiekviena Jūsų įsigyta prekė yra pagaminta su meile ir kruopštumu, todel padarysime viską, kad jūs vėl grįžtumėte apsipirkti pas mus!

Mūsų medžiagos

Gamta, dizainas ir pusiausvyra – tai vertybės, kuriomis vadovaujamės mūsų dirbtuvese Beamzy. Todėl naudojame tik tvariai gautas, kilnias, natūralias aukščiausios kokybės medžiagas. Dėl to mūsų gaminiai yra patvarūs, funkcionalūs ir gražūs, todėl juos naudoti yra tikras džiaugsmas.

brown wooden round ornament in close up photography
brown wooden round ornament in close up photography

Tvarus dizainas

Daug įkvėpimo semiamės iš gamtos, todėl ypač rūpinamės, kad mūsų gaminiai būtų tvarūs – nuo ​​idėjos iki paskutinio gamybos proceso etapo, pakavimo ir išsiuntimo. Naudojame natūralias ir atsakingai gautas medžiagas. Kuriame gerai apgalvotus dizainus ir ne kartą išbandome jų funkcionalumą, kad galutinis produktas puikiai atitiktų jūsų poreikius.